Útulný a přizpůsobivý prostor
pro vaše události

Ať už potřebujete zorganizovat větší rodinnou oslavu, firemní oběd nebo teambuilding pro svoje kolegy, u nás vám rádi vyjdeme vstříc. Jsme velcí tak akorát, máme skvělou kuchyni a nabízíme nerušený klid a soukromí.

INTERIÉR

Malý prostor pro velké věci

Naše kapacity nabízí až 48 míst. Jsme vybavení plochou televizí, na které můžete prezentovat, co je potřeba a veškeré posezení je pohyblivé pro vytvoření přesně takového prostoru, jaký potřebujete. A to jak vnitřní s posezením pro 28 osob, tak ten venkovní pro 20 osob.

SOUKROMÍ

Vaše zážitky vám nikdo nevezme

Nacházíme se na kraji Brna, na kraji ulice a naše bistro nabízí dokonalý klid v přízemních prostorách kancelářské budovy. Rádi rezervujeme prostor jenom pro vás a vaše návštěvy. O zvědavé kolemjdoucí se u nás nemusíte bát. Ať už tedy půjde o rodinnou narozeninovou oslavu, nebo firemní setkání, nebudete rušeni.

SERVIS

Dobré pohoštění je základ

A na to jsme hrdí. Tohle nám jde totiž nejvíc. Jsme profíci v oboru a jsme si jistí, že vám u nás bude chutnat. Víme, co taková akce potřebuje a víme, že dobré pohoštění je jeho velkou součástí. Nabídku umíme přizpůsobit na míru všem a všemu, co budete zrovna potřebovat. Umíme uspokojit velké gurmány, prarodiče milující tradiční kuchyni i ty nejmladší mlsné hosty.

Teď už se stačí jen domluvit

Napište nám, zavolejte nám nebo se rovnou zastavte a můžeme to probrat třeba u kafe.